• VTEM Image Show

Personeel

Bestuurspan:

    • Mnr Braam Maree:          Skoolhoof
    • Mnr Johan Gerber:          Adjunkhoof / Sporthoof
    • Me Ansie Montgomery:   Departementshoof - Grondslagfase
    • Me Lizette Wasserman:  Departementshoof - Intersenfase
    • Mnr.  Frik Snyman:         Departementshoof - Opvoedkundige Leiding
    • Arina Uys:                       BL-Verteenwoordiger / Kultuur- Organiseerder
    • Me Karin Louw:               Kleuterskoolhoof 
  •   

    • Vakhoofde
    • Mnr Johan Gerber:          Wiskunde en Tegnologie
    • Me Lizette Wasserman:   Afrikaans/ Sosiale Wetenskappe
    • Me Mavoreen Bosman:   Engels
    • Me Arina Uys:                  Natuurwetenskappe
    • Me Thonel Rossouw:       Kuns en Kultuur

 Personeel 2016 small

 Sentrums / Beheer / Terrein

    • Me   Margriet van Zyl:       Mediasentrum
    • Me   Stella Visser:             Rekenaarsentrum
    • Mnr. Christoff de Beer       Sportkantoor / Sportbestuurder
    • Mnr  Dawid Naude:           Professionele Tennisafrigter
    • Me   Anette Ross:             Professionele Swemafrigter
    • Me   Margriet van Zyl:       Musieksentrum (Sang en Instrumentaal)
    • Me   Helen vd Wat:           Naskoolsentrum
    • Me   Ria Schoonees         Liggaamlike Bewegingskunde  
    • Me   Karin Smuts              Terapeutiese-  / Sielkundige Dienste
    • Me   Carla Moolman         Snoepie
    • Me   Rika Potgieter            Klerebank

 

  Admin:
    • Me Annalize v Rooyen:   Admin - Finansies
    • Me Marinda de Jager:    Admin - Ontvangs
    • Me Miemie Strijdom:      Admin - Invorderings
    • Me Margaret Fourie:      Admin - Tikster
    • Me Annah Matsheni:      Admin - Afrolwerk

 

Klasvoogde:

    • Graad RR:   Me  Carla Stewardt
    • Graad RR:   Me  Anje Burger
    • Graad RR:   Me  Bianca Nel
    • Graad RR:   Me  Winé van Rooyen
    • Graad R:     Me  Rouchell Labuschagne
    • Graad R:     Me  Karin Louw
    • Graad R:     Me  Carina Luus
    • Graad R:     Me  Christi Clements
    • Graad 1:      Me  Ansie Montgomery
    • Graad 1:      Me  Madeli de Kock
    • Graad 1:      Me  Azelle Janse van Rensburg
    • Graad 2:      Me  Mathilde du Preez
    • Graad 2:      Me  Anika du Preez
    • Graad 2:      Me  Cherez de Beer
    • Graad 3:      Me  Marissa Smith
    • Graad 3:      Me  Lizelle Burger
    • Graad 3:      Me  Danita Beyers
    • Graad 4:      Me  Marni van Coller
    • Graad 4:      Me  Anel Oxton
    • Graad 4:      Me  Kariena Coetzee
    • Graad 5:      Me  Riana Grobbelaar
    • Graad 5:      Me  Estie Dyer
    • Graad 5:      Me  Thonél Rossouw
    • Graad 6:      Mnr Franco Marais
    • Graad 6:      Me  Melissa Oberholzer
    • Graad 6:      Me  Marché van Heerden
    • Graad 7:      Mnr  Frik Snyman
    • Graad 7:      Me  Mavoreen Bosman
    • Graad 7:      Me  Arina Uys