• VTEM Image Show

Personeel

Bestuurspan:

    • Mnr Johan Gerber:          Skoolhoof
    • Vakant:                            Adjunkhoof / Sporthoof
    • Me Ansie Montgomery:   Departementshoof - Grondslagfase
    • Vakant:                           Departementshoof - Intersenfase
    • Mnr.  Frik Snyman:         Departementshoof - Opvoedkundige Leiding
    • Arina Uys:                       BL-Verteenwoordiger / Kultuur- Organiseerder
    • Me Karin Louw:               Kleuterskoolhoof 
  •   

    • Vakhoofde
    • Mnr Johan Gerber:          Wiskunde en Tegnologie
    • Mnr. Frik Snyman:           Ekonomiese Studies / Sosiale Wetenskappe
    • Me Mavoreen Bosman:   Engels / Afrikaans
    • Me Arina Uys:                  Natuurwetenskappe
    • Me Kariena Coetzee:       Kuns en Kultuur
    • x1001 personeel small
    •  Personeel 2016 small

 Sentrums / Beheer / Terrein

    • Me   Margriet van Zyl:       Mediasentrum
    • Me   Stella Visser:             Rekenaarsentrum
    • Mnr. Christoff de Beer       Sportkantoor / Sportbestuurder
    • Mnr  Dawid Naude:           Professionele Tennisafrigter
    • Me   Anette Ross:             Professionele Swemafrigter
    • Me   Margriet van Zyl:       Musieksentrum (Sang en Instrumentaal)
    • Me   Helen vd Wat:           Naskoolsentrum
    • Me   René Strydom           Liggaamlike Bewegingskunde  
    • Me   Karin Smuts              Terapeutiese-  / Sielkundige Dienste
    • Me   Carla Moolman         Snoepie
    • Me   Rika Potgieter           Klerebank

 

  Admin:
    • Me Annalize v Rooyen:  Admin - Finansies
    • Me Marinda de Jager:    Admin - Ontvangs
    • Me Miemie Strijdom:      Admin - Invorderings
    • Me Margaret Fourie:      Admin - Tikster
    • Me Annah Matsheni:      Admin - Afrolwerk

 

Klasvoogde:

  • Graad RRR: Me: Annezel van Staden
  • Graad RR:   Me  Carla Stewardt
  • Graad RR:   Me  Melani de Wet
  • Graad RR:   Me  Winé van Rooyen
  • Graad R:     Me  Bianca Nel
  • Graad R:     Me  Karin Louw
  • Graad R:     Me  Christi Clements
  • Graad R:     Me  Rouchell Labuschagne
  • Graad 1:      Me  Ansie Montgomery
  • Graad 1:      Me  Madeli de Kock
  • Graad 1:      Me  Azelle Janse van Rensburg
  • Graad 2:      Me  Mathilde du Preez
  • Graad 2:      Me  Anika du Preez
  • Graad 2:      Me  Cherez de Beer
  • Graad 3:      Me  Marissa Smith
  • Graad 3:      Me  Lizelle Burger
  • Graad 3:      Me  Danita Beyers
  • Graad 4:      Me  Melissa Oberholzer
  • Graad 4:      Me  Anel Oxton
  • Graad 4:      Me  Kariena Coetzee
  • Graad 5:      Me  Riana Grobbelaar
  • Graad 5:      Me  Estie Dyer
  • Graad 5:      Me  René Strydom
  • Graad 6:      Mnr Stephan Coetzee
  • Graad 6:      Me  Marni Duvenage
  • Graad 6:      Me  Marché van Heerden
  • Graad 7:      Mnr Jaco de Beer
  • Graad 7:      Me  Mavoreen Bosman
  • Graad 7:      Me  Dirk Barnard
  •                 
  •